Poznaj naszych Partnerów

Współpracujemy z wiodącymi w Europie dostawcami technologii, firmami konsultingowymi oraz integratorami systemów.

Ścisła współpraca z ekspertami w branży pozwala nam na wspólną wymianę wiedzy i doświadczeń, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz oferowanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Certum by Asseco

Firma Certum specjalizuje się w usługach certyfikacyjnych potwierdzających tożsamość w Internecie oraz dostarczaniem rozwiązań zapewniających wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, danych elektronicznych i urządzeń, takich jak: podpis elektroniczny, pieczęć elektroniczna, certyfikaty SSL (TLS), SMIME itd.

Certum jest częścią Grupy Asseco i jako pierwsze centrum certyfikacji w Polsce, otrzymało pieczęć WebTrust, czyli zbiór „dobrych praktyk” w zakresie prowadzonej w Internecie działalności związanej z bezpieczeństwem informacji.

W ramach współpracy ESYSCO oferuje platformę do automatycznego zarządzania certyfikatami SSL dla Microsoft PKI z certyfikatami SSL dostarczanymi przez Certum.

CONCEPT DATA

CONCEPT DATA to zespół konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwoju i wdrażania rozwiązań IT wspierających biznes.

Firma specjalizuje się głównie w obszarach: cyberbezpieczeństwa, zarządzania tożsamością cyfrową, automatyzacji procesów biznesowych, zarządzania wydajnością w warstwie aplikacyjnej i bazodanowej, ochroną kluczowych zasobów informacyjnych przedsiębiorstw itd.

CONCEPT DATA należy do grona partnerów strategicznych ESYSCO. Wspólnie wdrażamy rozwiązania z obszarów związanych z dostarczeniem i zarządzaniem tożsamością cyfrową oraz inteligentnymi kartami.

Betacom

Betacom jest producentem oprogramowania przeznaczonego dla przedsiębiorstw i administracji publicznej. Świadczy usługi w zakresie projektowania, wdrażania i integracji systemów informatycznych.

W ofercie ma oprogramowanie własne bądź innych producentów, obejmujące m.in.: e-learning, system obiegu dokumentów, elektroniczne formularze, archiwum akt kadrowych, obsługę rynków elektronicznych. Betacom tworzy także oprogramowanie na zamówienie.

ComCERT S.A.

ComCERT S.A. jest polską firmą doradczą założoną w 2011 roku specjalizującą się w usługach typu CERT (Computer Emergency Response Team) na rynku przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. ComCERT świadczy usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa klientom z różnych sektorów, m.in. z sektora finansowego, sektora telekomunikacyjnego, przedsiębiorstw państwowych, instytucji i agencji Unii Europejskiej (ENISA, FRONTEX, Komisja Europejska), jak i dla rządów krajów pozaeuropejskich.

Przez wiele lat ComCERT szkolił krajowe zespoły cyberbezpieczeństwa najważniejszych podmiotów w Polsce. Wsparcie ComCERT pozwala na stworzenie kompletu działań zapewniających bezpieczeństwo teleinformatyczne organizacji.

ComCERT należy do grona partnerów strategicznych ESYSCO. Wspólnie wdrażamy rozwiązania z obszarów związanych z PKI, szyfrowaniem poczty czy HSM.

SEQRED

Seqred specjalizuje się w testach, audytach i wdrażaniu najwyższej klasy rozwiązań bezpieczeństwa. Zespół Seqred tworzy grupa doświadczonych specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa IT oraz OT, którzy realizowali i realizują projekty dla największych firm w Polsce i na świecie. Seqred to managerowie, którzy zarządzali zespołami eliminującymi ryzyko i incydenty bezpieczeństwa oraz wspierającymi bezpieczną cyfryzację.

Misją Seqred jest zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury i krytycznych zasobów Klientów. Dokładają wszelkich starań, by dobrane rozwiązania w zakresie cyberochrony, zapewniały ciągłość działania i tworzyły cyberprzestrzeń bezpiecznym miejscem.

BeOne

BeOne to zespół ekspertów zajmujących się wdrażaniem rozwiązań elektronicznego obiegu pracy, dokumentów, kompleksową obsługą systemów archiwizacyjnych. W 2007 roku firma rozpoczęła swoją działalność współtworząc zespół Workflow i wdrażając rozwiązania elektronicznego zarządzania procesami. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i poznanie oczekiwań Klientów w różnych aspektach, pozwoliło BeOne nie tylko z powodzeniem wdrażać systemy Workflow, ale także doradzać przy rozwiązywaniu problemów optymalizacyjnych.

BeOne jest liderem na rynku wdrożeń Alfresco w tej części Europy, tworząc małe, średnie i duże środowiska, także dla milionów dokumentów. Firma wdraża Alfresco na różnych bazach danych, uruchamia repozytorium dokumentów i procesów Workflow. W ramach współpracy BeOne zapewnia także utrzymanie systemów Alfresco w oparciu o SLA, rozwijając wdrożone systemy oraz szkoląc programistów po stronie klienta.

BSB

Bazy i Systemy Bankowe to polska spółka informatyczna, której jedynym udziałowcem jest Narodowy Bank Polski. BSB to producent i integrator rozwiązań informatycznych obsługujących instytucje z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, finansowego oraz sektora publicznego.

Działalność firmy koncentruje się na wytwarzaniu wyspecjalizowanych systemów informatycznych dla tych sektorów, szczególnie w zakresie rozliczeń międzybankowych, sprawozdawczości i nadużyć finansowych.

Malkom

Malkom jest jedną z najstarszych na polskim rynku inżynierską firmą softwarową. Główną działalnością firmy jest produkcja i rozwój własnego oprogramowania aplikacyjnego QR-CERT PKI & Card Management wspierającego szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Równolegle MALKOM świadczy usługi analityczne, doradcze i konsultingowe oraz zajmuje się kompleksowym projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych.

Firma specjalizuje się w budowie systemów klastrowych gwarantujących wysoką dostępność i niezawodność. MALKOM posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu systemów opartych o platformę Linux. Ponadto tworzy dedykowane oprogramowanie na zamówienie, dostosowane do specyficznych wymagań Klientów.

OBSERWATORIUM

OBSERWATORIUM to zespół specjalistów w dziedzinie finansów i technologii posiadających bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów technologicznych i biznesowych w instytucjach finansowych, IT oraz administracji publicznej. Firma współpracuje z szeregiem ekspertów, którzy wspierają zespół przy realizacji poszczególnych projektów.

OBSERWATORIUM angażuje się w różnorodne działania edukacyjne, w tym szkolenia i konferencje, mające na celu edukację rynku w zakresie transformacji cyfrowej, jej konsekwencji oraz warunków optymalnego wdrożenia w danym przedsiębiorstwie.

IT PRO

Firma IT PRO została założona w 2014 roku. Zajmuje się głównie szkoleniami i wdrożeniami z zakresu technologii Microsoft, w tym rozwiązań związanych z bezpieczeństwem infrastruktury teleinformatycznej.

IT PRO to zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w usługach doradczych i projektowych w zakresie projektowania, audytu, wdrażania, migracji i utrzymania Infrastruktury Klucza Publicznego (PKI) – głównie w oparciu o Microsoft Active Directory Certificate Services dla firm sektora publicznego (Urzędy Miast), firm prywatnych oraz z sektora farmaceutycznego, chemicznego, handlu detalicznego czy ubezpieczeń.