Zarządzaj swoimi dokumentami
zdalnie kiedy tylko chcesz
zdalnie kiedy tylko chcesz
i prawnie wiążących usług cyfrowych.
Zgodnie z eIDAS
Pomagamy klientom w procesie Transformacji Cyfrowej poprzez wdrażanie nowych usług zdalnych zgodnych z rozporządzeniem eIDAS, umożliwiających redukcję zużycia dokumentów papierowych, zwiększających skuteczność i bezpieczeństwo transakcji oraz poprawiających satysfakcję klienta.
Dostarczamy technologię oraz wspieramy w projektowaniu i wdrażaniu zgodnych z eIDAS rozwiązań dla kwalifikowanych zdalnych i lokalnych usług podpisywania dokumentów.
Podpis elektroniczny
Digitalizacja to ważny temat dla większości organizacji. Możliwość zaoferowania kompleksowego cyfrowego doświadczenia z prawnie wiążącą zgodą użytkownika może pomóc przenieść do trybu online to, co wcześniej odbywało się offline.
Korzyści biznesowe są oczywiste i obejmują przede wszystkim krótszy czas wprowadzenia produktu na rynek, znaczne obniżenie kosztów, poprawę satysfakcji użytkownika i ograniczenie emisji CO2.
Podpis elektroniczny to łatwe w obsłudze, skuteczne i godne zaufania rozwiązanie, które pozwoli Tobie i Twoim klientom podpisywać dokumenty i dokonywać transakcji w bezpieczny, szybki i prosty sposób – zdalnie – zawsze i wszędzie gdy tego potrzebujesz oraz z dowolnego urządzenia.
Scentralizowana architektura naszego rozwiązania zapewnia skuteczność, bezpieczeństwo oraz wyjątkowy user experience.
W zgodzie z eIDAS
Nasze rozwiązanie jest dostępne w różnych modelach komercyjnych: on-premise, zarządzane PKI lub w trybie SaaS. Wybierz model najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej firmy.
Rozporządzenie Unii Europejskiej eIDAS wprowadzone przez Komisję Europejską i obowiązujące na terenie całej wspólnoty wprowadza interoperacyjność dla usług zaufania i nadaje kwalifikowanemu podpisowi elektronicznemu taką samą moc prawną jaką ma podpis odręczny, umożliwiając tym samy przeniesienie dużej części transakcji ze świata offline do online.
Lokalne pieczętowanie dokumentów
Oprócz podpisów zdalnych, eIDAS wprowadziło także koncepcję kwalifikowanych pieczęci elektronicznych. Są one wykorzystywane przez osoby prawne w celu udowodnienia pochodzenia i integralności danych oraz wydawanych przez nie dokumentów.
Z uwagi na fakt, że większe organizacje muszą pieczętować nawet dziesiątki tysięcy dokumentów elektronicznych dziennie, rozwiązanie zdalnego podpisywania nie będzie dla nich najlepszym wyborem. Idealnie sprawdzi się w tym przypadku rozwiązanie zainstalowane lokalnie, zintegrowane z ich wewnętrznym systemem zarządzania i obiegu dokumentów służące do masowego pieczętowania dokumentów w krótkim czasie.
Ten proces nazywamy pieczętowaniem lokalnym i kwalifikowanym.
Podpis elektroniczny
Case Study
Dowiedz się, jak organizacje wdrażają proces podpisywania dokumentów dla użytkowników końcowych, w sposób prosty i przejrzysty dla klientów, nie zakłócając znanego im przebiegu istniejących procesów w różnych kanałach i na różnych urządzeniach, a także bez zmiany aktualnego user experience i konieczności pobierania dodatkowych plików.
Lokalne pieczętowanie
Case Study
Sprawdź, jak firmy pieczętują cyfrowo swoje faktury, zestawienia, umowy, rysunki konstrukcyjne, zamówienia i inne dokumenty w operacjach masowych bazując na lokalnym i zgodnym z eIDAS rozwiązaniu, które jest w pełni zintegrowane z już istniejącym systemem zarządzania dokumentami.