Aktywnie wspieramy ważne dla nas przedsięwzięcia i organizacje sportowe oraz charytatywne. Pomagamy realizować pasje i spełniać marzenia utalentowanych ludzi oraz staramy się pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Klub jeździecki Pony

Zaangażowaliśmy się w sponsoring zawodów jeździeckich, które organizuje Klub Jeździecki Pony w Piasecznie. Pomagamy realizować sportowe pasje młodych ludzi – miłośników koni i jazdy konnej, wspierając tym samym ich integrację oraz zdrowy styl życia.

Klub sportowy
Tarnovia Volleyball

Sport jest bliski naszemu sercu, dlatego czynnie wspieramy szkółkę siatkarską z Tarnowa Podgórnego. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać utalentowanym, młodym ludziom z pasją! Wyznajemy zasadę, że sport to zdrowie i warto o tym pamiętać już od najmłodszych lat.

Grupa taneczna
Swing Craze

Połączeni pasją i chęcią zarażania nią innych organizują festiwale, warsztaty, pokazy i kursy tańca. Wspieramy grupę entuzjastów tańców swingowych z Poznania w realizacji zarówno ich pasji, jak i misji propagowania układów tanecznych lat 30-tych XX wieku. Taniec to radość w czystej formie oraz doskonały sposób na wyrażanie siebie i aktywność fizyczną.

WOŚP

Już od kilku lat co roku jesteśmy czynnym uczestnikiem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Współpracujemy ze sztabem WOŚP w Piasecznie wspierając organizowane przez niego wydarzenia sportowe oraz fundując nagrody dla ich uczestników.

Wspieramy i gramy razem!

Aktualności

Podsumowanie Roku 2020

5 styczeń 2021

To był dla Tarnovia Volleyball przełomowy rok. Pierwszy w historii udział w oficjalnych rozgrywkach WZPS, okres izolacji i powrót na boisko, a także wspólne półkolonie i rozwój struktur. W szkoleniach siatkówki bierze już udział ok. 80 dzieci w wieku 7-14 lat. Zawodnicy coraz śmielej grają w rozgrywkach ligowych i turniejach towarzyskich zarażając otoczenie siatkarskim bakcylem. A ESYSCO wspiera i kibicuje!

Turniej siatkówki Młodziczek

29 listopad 2020

Tarnovia Volleyball Girls wzięły udział w towarzyskim turnieju siatkówki młodziczek, który odbył się w Poznaniu. W niepełnym ale za to walecznym składzie zawodniczki z Tarnovia Volleyball zremisowały (1:1) z gospodarzem. Team ESYSCO kibicuje dziewczynom i czeka na jeszcze więcej emocji!

Zawody konne w Czosnowie

13 wrzesień 2020

W Czosnowie przy stajni Bobrowy Staw odbyły się zawody konne – skoki przez przeszkody. Zawodniczki KJ Pony spisały się na medal. Puchar zdobyty! Gratulujemy dziewczynom i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia.