O NAS2022-05-26T12:17:14+02:00

Kim jesteśmy

ESYSCO wspiera swoich klientów wiodącymi na świecie, innowacyjnymi rozwiązaniami opartymi na kryptografii. Specjalizujemy się w takich obszarach jak Transformacja Cyfrowa, Podpisy Elektroniczne zgodne z eIDAS, E-Administracja, PKI, IoT oraz Zarządzanie Tożsamością i Dostępem, mając na celu świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa.

Jako integrator systemów i dostawca technologii dla produktów, usług i rozwiązań opartych na kryptografii, wspieramy firmy i organizacje publiczne w ochronie wrażliwych danych i informacji przy użyciu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Nasza przygoda rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy wdrożyliśmy Public Key Infrastructure w jednym z polskich banków. Dzisiaj wspieramy klientów i partnerów z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Azji. Nasza siedziba główna mieści się w Poznaniu, mamy również biura w Warszawie i Berlinie.

ESYSCO
Twój Krypto Partner

Nasze wartości

Innowacja

Podejmowanie wyzwań

Profesjonalizm

Współpraca

Poznaj nasz Management

To właśnie ludzie kreują ESYSCO i niepowtarzalność naszej firmy, a wszystko zaczyna się od naszego Zarządu. Jego członkowie to najwyższej klasy specjaliści i zarazem pasjonaci kryptografii. To konsultanci ds. bezpieczeństwa IT i transformacji cyfrowej oraz eksperci w dziedzinie eIDAS. Łączą w sobie kompleksową wiedzę z różnych dziedzin technologii IT, wieloletnie doświadczenie oraz twórcze podejście do pracy i ciągłego rozwoju. Dzięki temu wraz z całym zespołem wspierają naszych klientów i partnerów we wdrażaniu najbardziej innowacyjnych, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Jack Piekarski
Jack PiekarskiCEO & VP Sales
Bartosz Witkowski
Bartosz WitkowskiCFO
Marcin Bartosiewicz
Marcin BartosiewiczCTO
Arkadiusz Sufryd
Arkadiusz SufrydCOO

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Sprawdź, może właśnie Ciebie potrzebujemy!

Skontaktuj się z nami!

Masz pomysł, który możemy pomóc Ci zrealizować?
Go to Top