O NAS2023-04-04T15:05:42+02:00

Kim jesteśmy

ESYSCO wspiera swoich klientów wiodącymi na świecie, innowacyjnymi rozwiązaniami opartymi na kryptografii. Specjalizujemy się w takich obszarach jak Transformacja Cyfrowa, Podpisy Elektroniczne zgodne z eIDAS, E-Administracja, PKI, HSM, szyfrowanie poczty e-mail, Zarządzenie Certyfikatami Cyfrowymi, oraz Zarządzanie Tożsamością i Dostępem, mając na celu świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa.

Jako integrator systemów i dostawca technologii dla produktów, usług i rozwiązań opartych na kryptografii, wspieramy firmy i organizacje publiczne w ochronie wrażliwych danych i informacji przy użyciu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Nasza przygoda rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy wdrożyliśmy Public Key Infrastructure w jednym z polskich banków. Dzisiaj wspieramy klientów i partnerów z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Azji. Nasza siedziba główna mieści się w Poznaniu, mamy również biura w Warszawie i Berlinie.

ESYSCO
Twój Krypto Partner

Nasze wartości

Innowacja

Podejmowanie wyzwań

Profesjonalizm

Współpraca

Poznaj nasz Management

To właśnie ludzie kreują ESYSCO i niepowtarzalność naszej firmy, a wszystko zaczyna się od naszego Zarządu. Jego członkowie to najwyższej klasy specjaliści i zarazem pasjonaci kryptografii. To konsultanci ds. bezpieczeństwa IT i transformacji cyfrowej oraz eksperci w dziedzinie eIDAS. Łączą w sobie kompleksową wiedzę z różnych dziedzin technologii IT, wieloletnie doświadczenie oraz twórcze podejście do pracy i ciągłego rozwoju. Dzięki temu wraz z całym zespołem wspierają naszych klientów i partnerów we wdrażaniu najbardziej innowacyjnych, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Jack Piekarski
Jack PiekarskiCEO & VP Sales
Bartosz Witkowski
Bartosz WitkowskiCFO
Marcin Bartosiewicz
Marcin BartosiewiczCTO
Arkadiusz Sufryd
Arkadiusz SufrydCOO

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Sprawdź, może właśnie Ciebie potrzebujemy!

No news is good news? Not any more!

Skontaktuj się z nami!

Masz pomysł, który możemy pomóc Ci zrealizować?
Go to Top