Cryptomathic – teraz w odświeżonej odsłonie

Jeśli nie poznałeś jeszcze firmy Cryptomathic – czas najwyższy, żeby to zmienić!

Nasz wieloletni partner technologiczny jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa danych i rozwiązań szyfrujących na światową skalę.

Dla nas kryptografia to połączenie nauki i sztuki. Naszą sztuką jest przekształcanie tej niezrównanej wiedzy, zbudowanej w oparciu o ponad 35-letnie doświadczenie w dziedzinie innowacji, w zaufane, łatwe w użyciu technologie, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa – wyjaśnia Global CEO Cryptomathic, Laurent Lafargue.

Obecnie Cryptomathic chroni ponad 500 organizacji na całym świecie, w tym globalne banki, firmy z sektora publicznego, opieki zdrowotnej, prawnej a grono usatysfakcjonowanych klientów wciąż się powiększa.

Cryptomathic – Rebranding

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego dziedzictwa jako pionierów w dziedzinie bezpieczeństwa kryptograficznego. Członkowie naszego zespołu wynaleźli i przyczynili się do powstania wielu przełomowych rozwiązań, w tym Advanced Encryption Standard (AES) i Elliptic Curve Cryptography (ECC).

Dodatkowo cieszymy się, że możemy zaprezentować naszym obecnym i przyszłym klientom odświeżony branding Cryptomathic. Rezultatem naszych starań jest zupełnie nowy wygląd i styl, który pomaga komunikować etos, płynący wprost z DNA naszej organizacji – dodaje Lafargue.

Poznaj rozwiązania od Cryptomathic oferowane przez ESYSCO

  • CSG (Crypto Service Gateway) – czyli centralna infrastruktura kryptograficzna, która upraszcza integrację aplikacji, zapewniając jednocześnie najwyższą dostępność i wykorzystanie modułów HSM.
  • CKMS (Crypto Key Management System) – rozwiązanie do wydajnego, scentralizowanego i zautomatyzowanego zarządzanie kluczami kryptograficznymi wraz z dziennikami audytu.

Niezależnie od tego, czy jesteś mniejszą firmą, czy też szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które dostrzegło potrzebę zwiększenia bezpieczeństwa w swojej organizacji, z przyjemnością doradzimy Tobie i pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Z nami znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!

Nie czekaj – napisz do nas na:

connect@esysco.pl