PrimeKey Tech Days z ESYSCO
29.09.2020 online

PimeKey Tech Days odbędą się 16 września – w tym roku po raz pierwszy online ze względu na koronawirusa. Wydarzenie daje możliwość zapoznania się z kompleksowymi osiągnięciami i innowacjami w obszarach kryptografii, PKI i powiązanych tematów bezpieczeństwa IT.

Podczas wydarzenia liderzy rynkowi i eksperci w dziedzinie PKI i technologii bezpieczeństwa z całego świata dołączają do prezentacji i pokazów, które pokazują PKI w praktyce i w działaniu. Całość jest transmitowana na żywo ze studia w Sztokholmie.

Program obejmuje następujące tematy:

  • PKI
  • Podpisy zdalne zgodne z eIDAS
  • Agile Crypto
  • Zarządzanie uprawnieniami tożsamości
  • Akt w sprawie cyberbezpieczeństwa UE
  • Wspólne kryteria PKI i zgodność z audytem
  • Historie integracji
  • Hardcore PKI

I wiele więcej.

Zarejestruj się

Usługa zdalnego podpisywania zgodna z eIDAS

Roman Cinkas, CEO firmy 3Key oraz Jack Piekarski z Esysco i eezeeTSP opowiedzą o jednym z tematów o największym potencjale na przyszłość w kontekście cyfryzacji – podpisie elektronicznym zgodnym z eIDAS. Witryna PrimeKey stwierdza: “Zgodnie z eIDAS podpis elektroniczny uważa się za zaawansowany, jeśli spełnia kilka wymagań […]: W unikalny sposób identyfikuje i łączy sygnatariusza; klucz prywatny użyty do złożenia podpisu elektronicznego jest pod wyłączną kontrolą podpisującego; jeśli manipulowanie danymi nastąpiło po podpisaniu wiadomości, podpis musi wskazywać, że tak się stało, co oznacza, że ​​podpis jest nieważny w przypadku zmiany powiązanych danych. „

Podpis kwalifikowany z ESYSCO

ESYSCO w pełni angażuje się w cyfrową transformację społeczeństwa – dzięki swoim podstawowym kompetencjom, kwalifikowanym procesom podpisywania zgodnym z eIDAS (podpisy elektroniczne, pieczęcie elektroniczne, znaczniki czasu), kryptografii i PSD2.

Jako integrator systemów i dostawca technologii w zakresie produktów, usług i rozwiązań opartych na szyfrowaniu, firma wspiera swoich klientów w pokonywaniu wyzwań związanych z cyfryzacją i wykorzystywaniu ich potencjału gospodarczego.

Wraz ze swoimi europejskimi partnerami ESYSCO sprawia, że ​​kwalifikowane cyfrowe wdrażanie i podpisywanie, zarządzanie tożsamością i dostępem do administracji w biznesie online jest proste, szybkie, przyjazne dla użytkownika, godne zaufania, wydajne i skalowalne.

Partnerzy to znani producenci sprzętu i oprogramowania, a także wykwalifikowani zaufani dostawcy, którzy widnieją na liście usług zaufania UE, a zatem mogą używać pieczęci zaufania UE w celu zidentyfikowania się jako kwalifikowani.

Tylko kwalifikowane procesy podpisywania i pieczętowania zgodnie z rozporządzeniem eIDAS – w przeciwieństwie do podstawowych i zaawansowanych – tworzą cyfrowy odpowiednik podpisu odręcznego. Ten najwyższy wymóg bezpieczeństwa musi być spełniony w przypadku dokumentów związanych z odpowiedzialnością, które wymagają formy pisemnej, na przykład w przypadku e-administracji, opieki zdrowotnej, bankowości i handlu online nowymi samochodami w sensie prawnie wiążącej wartości dowodowej.

Założyciel i dyrektor zarządzający Jack Piekarski nie może się doczekać udziału w wydarzeniu.
PrimeKey Tech Days będzie doskonałą okazją do spotkania się dostawców z klientami, a także pójdzie o krok dalej w QES.”

Ciekawy? Contact us! Nasz zespół czeka na wiadomość od Ciebie.

POWRÓT

Skontaktuj się z nami!

Masz pomysł, który możemy pomóc Ci zrealizować?