PrimeKey i ESYSCO łączą siły, aby zaoferować kompleksowe rozwiązanie do podpisywania dokumentów pieczęcią elektroniczną zgodną z eIDAS i z zapewnioną integralnością

Z przyjemnością przedstawiamy unikalny i wspólny pakiet rozwiązań obejmujący PrimeKey SignServer, Qualified Signature / Seal Creation Device (QSCD) oraz Qualified Seal zgodny z eIDAS. Rozwiązanie lokalne to zatwierdzony system do wysokowydajnego i kwalifikowanego cyfrowego pieczętowania dokumentów w sposób w pełni prawomocny. Usługa dedykowana jest do wszystkich podmiotów prawnych, takich jak firmy ubezpieczeniowe, banki, firmy leasingowe i telekomunikacyjne oraz organizacje publiczne. Gwarantuje integralność, poufność i niezaprzeczalność dokumentów lub wszelkiego rodzaju danych podpisanych pieczęcią elektroniczną.

11 milionów dokumentów podpisanych pieczęcią elektroniczną w godzinę za pomocą jednego QSCD?
Tak, to działa!

Miliony podpisanych dokumentów w godzinę? Chcesz zaoszczędzić czas i koszty zapewniając jednocześnie wysoki poziom integralności? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wspólne rozwiązanie PrimeKey i ESYSCO umożliwia masowe i lokalne podpisywanie elektroniczne z prędkością do 11 milionów dokumentów na godzinę w pełnej zgodności z eIDAS.

Przygotowanie, podpisywanie, dystrybucja i archiwizacja dokumentów odbywa się w jednym kroku!

Korzyści

  • Masowe podpisywanie elektroniczne z prędkością do 11 milionów dokumentów na godzinę i wysokim stopniem automatyzacji
  • Archiwizacja i weryfikacja podpisów i znaczników czasu przychodzących dokumentów
  • Płynna integracja z PrimeKey SignServer
  • Operacje podpisywania elektronicznego są niezależne od dostawcy usług zaufania
  • Niezaprzeczalność i dowód autentyczności podpisanych dokumentów
  • Pieczęć kwalifikowana jest prawnie wiążąca we wszystkich państwach członkowskich UE dzięki Rozporządzeniu eIDAS
  • Instalacja na miejscu

Płynna integracja

Rozwiązanie można łatwo zintegrować z mechanizmem zarządzania dokumentami i mechanizmem przepływu pracy, aby zrealizować kompleksowy, zautomatyzowany, kwalifikowany proces e-pieczętowania. Pobierz cały SOLUTION BRIEF, aby dowiedzieć się więcej:

Zamów bezpłatne DEMO
lub porozmawiaj z naszymi ekspertami już dziś